1 » 2 » KULKA SILIKONOWA3

KULKA SILIKONOWA

Wyroby wypełnione puszystym poliestrem silikonizowanym, posiadają właściwości antyalergiczne. Włóknina silikonowa jest środowiskiem niesprzyjającym rozwojowi mikroorganizmów takich jak, roztocza czy grzyby. Sprężystość włókniny silikonowej gwarantuje, że wyroby nim wypełnione, zabawki, poduszki, zachowają przez długi czas właściwy kształt. Są ciepłe i bardzo lekkie. Szczególnie cenioną zaletą jest jej zdolność dopasowywania się do kształtu głowy tak, aby zapewnić możliwie jak największą wygodę snu dlatego stosowane są we wkładach poduszkowych.

Kulka silikonowa, sztuczny puch produkowana jest z oryginalnego, pierwotnego poliestrowego włókna silikonizowanego.
Tańsze odmiany produkowane są z włókien pochodzących z recyklingu, są mieszane z włóknem poliestrowym, co powoduje, że mają mniejszą sprężystość, są szare i szybko tracą objętość.

Produkcja kulki silikonowej odbywa się przy zastosowaniu nowoczesnych technologii, w oparciu o profesjonalny park maszynowy.
Do produkcji wykorzystywane są wyłącznie surowce najwyższej jakości. Włókno jest nowe, białe, czyste i świeże, mechanicznie formowane w kuleczki o średnicy 0,6 cm - 0,7 cm. Dodatkową sprężystość kuleczka uzyskuje dzięki surowcowi, który jest spiralnie karbikowany. Włókna posiadają kanał powietrzny, co zapewnia przestrzenność granulatu i puszystość
Kulka może być prana w 60 stopniach, przy czym długo zachowuje najwyższe walory użytkowe.


 
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

formy płatności elektronicznych